Święto pracowników oświaty

Paź 18, 2017 by

Święto pracowników oświaty

13 października 2017r. odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowany przez dzieci z klas II b i V b. W tym wyjątkowym dniu w auli zgromadzili się pracownicy szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. Uroczystość rozpoczęła się występami dzieci. W programie były piosenki, wiersze oraz humorystyczna scenka. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, w imieniu całej społeczności szkolnej, złożyli Nauczycielom serdeczne życzenia, a w ramach podziękowań za edukację i wychowanie wręczyli słodkie babeczki. Pani Dyrektor Hanna Baszyńska podziękowała Nauczycielom za zaangażowanie w edukację i wychowanie dzieci. Tradycyjnie wręczyła Nauczycielom oraz Pracownikom administracji i obsługi Nagrody Dyrektora Szkoły. Uwieńczeniem spotkania były życzenia i podziękowania od Rady Rodziców.
Urszula Wróblewska
Teresa Tadajewska

Anna Wyżykowska

DSCN6217 DSCN6218 DSCN6222 DSCN6226 DSCN6231 DSCN6255

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 8 nauczycieli i 7 pracowników szkoły otrzymali nagrody Dyrektora Szkoły. Dwie nauczycielki z nasze szkoły otrzymały nagrodę Prezydenta Miasta Olsztyna

dzienedunarod2017_26 dzienedunarod2017_27

Related Posts

Tags

Share This