Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

Gru 2, 2017 by

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

W dn. 28.11.2017r. w SP 15 w Olsztynie odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 15.
W rozgrywkach wzięło udział 42 uczniów z olsztyńskich szkół podstawowych: SP 6, SP 7, SP 15, SP 19, SP 22, SP 30, SP 33, SP 34.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Tymon Wasilewski IVA, Dawid Baczul IVC, Oliwier Lisatowicz IVC, Natasza Kaczor VA, Nikola Sobierajska VA.
Czterech uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do ćwierćfinału: Natasza Kaczor, Nikola Sobierajska, Tymon Wasilewski oraz Oliwier Lisatowicz.
Sportową rywalizację połączoną z zabawą umilili siatkarze z Indykpol AZS Olsztyn. Uczestnicy turnieju otrzymali słodkie upominki. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Opiekun zespołu – Grażyna Gwiazda.