Srebro Chłopców w Minisiatkówce „4” w roku szkolnym 2017/2018

Gru 7, 2017 by

Srebro Chłopców w Minisiatkówce „4” w roku szkolnym 2017/2018

W dn. 06.12.2017r. w Szkole Podstawowej nr 22 w Olsztynie odbył się ostatni turniej rozgrywek igrzysk dzieci o Mistrzostwo Olsztyna w Minisiatkówce „4” Chłopców. W rozgrywkach wzięło udział 6 olsztyńskich szkół podstawowych: SP 6, SP 7, SP 15, SP 19, SP 22, SP 30. Chłopcy z naszej szkoły wywalczyli srebrne medale, puchar i dyplom oraz będą reprezentować naszą szkołę w Rejonowych Mistrzostwach Piłki Siatkowej „4”. Skład zwycięskiej drużyny: kapitan zespołu – Tymon Dąbrowski VII C, Maciej Załuczkowski VII C, Dominik Kaczmarczyk VI A, Jakub Babalski VI B, Artur Bielan VI B, Krzysztof Murawski VI B, Miłosz Oskierko VI B, Szymon Świderski VI B, Mateusz Gajewski VI C, Bartłomiej Marciniak VI C. Chłopcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Opiekun zespołu: n-l wych. fiz. Grażyna Gwiazda.

Related Posts

Tags

Share This