kiermasz świąteczny 5a

Gru 8, 2017 by

kiermasz świąteczny 5a

W ATMOSFERZE ŚWIĄT, WŚRÓD ZAPACHU PIERNIKÓW…

Tuż po mikołajkach klasa VIA zorganizowała w szkole świąteczny kiermasz słodkości. Przyświecała nam idea, by magia Bożego Narodzenia zapukała do każdego serca. Dzieci i rodzice jak zwykle bardzo się starali. Zabiegane na co dzień mamy wypiekały pachnące korzennie i miodnie pierniczki, które później dekorowały wraz z dziećmi. Oprócz tego typowego świątecznego elementu znalazły się apetyczne babeczki, rogaliki, ciasta i ciasteczka.
Trzeba przyznać, że takie przedsięwzięcia bardzo integrują grupę, pozwalają wszystkim poczuć się odpowiedzialnie, przynoszą też wiele satysfakcji. Zarobione w ten sposób pieniążki wykorzystamy przy wspólnych wyjściach do wybranych przez uczniów miejsc.
Korzystają z okazji, chciałabym złożyć Wszystkim najwspanialszych Świąt Bożego Narodzenia. Niech znajdzie się podczas nich miejsce na odpoczynek, refleksję, miłość i radość, a pod choinką niech zagoszczą zrealizowane marzenia – te najzwyklejsze, czasem drobne, ale mimo to przypinające skrzydła do ramion.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Anna Marczuk


 

 

Related Posts

Tags

Share This