Mikołajkowy Turniej w halowej piłce nożnej

Gru 10, 2017 by

Mikołajkowy Turniej w halowej piłce nożnej

W dniu 9 grudnia 2017 dziesięcio osobowa reprezentacja
Szkoły Podstawowej nr 6 im. K. I. Gałczyńskiego w Olsztynie brała udział w corocznym Mikołajkowym Turnieju w halowej piłce nożnej. Po losowaniu SP 6 trafiła do grupy B. Naszymi pierwszymi przeciwnikami byli chłopcy z SP 15. Wygraliśmy ten mecz 1:0. Drugi mecz to porażka z SP 2 1:3. Ostatni grupowy mecz rozgrywaliśmy z mocną drużyną z SP 29 i wygraliśmy 2:1. Wygraliśmy również grupę i w półfinale spotkaliśmy się z SP 3. Niestety ten mecz przegraliśmy 0:2. W walce o trzecie miejsce rozegraliśmy mecz z SP 7 i po atomowym strzale z dystansu Tymka Kuca wygraliśmy 1:0. Tym samym zdobyliśmy dla szkoły puchar za trzecie miejsce, a dla siebie brązowe medale oraz słodkie upominki. Na dodatek nasz bramkarz, Piotrek „Neuer“ Kraszewski zdobył statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju!
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Kraszewski, Tymon Wasilewski, Kornel Baszyński, Michał Ozga, Mateusz Babalski, Tobiasz Mielnik (wszyscy klasa IV a), Tymoteusz Kuc, Jan Brzóska (klasa IV b), Hubert Bagan (klasa IV d), Igor Kozubowski (klasa V c).
Podczas całego turnieju wspierała nas spora grupa rodziców – kibiców na czele z uczniem z klasy IV a, Igorem Kacperskim, za co serdecznie dziękujemy!
Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun grupy: Tomasz Kempiński

Related Posts

Tags

Share This