Kiermasz kartek

Gru 12, 2017 by

Kiermasz kartek

Kolor błękitny jest między innymi symbolem nieba, wiary, szczęścia i wolności. Dlatego pewnie nie bez powodu fundacja pomagająca dzieciom chorym na autyzm i zespół Aspergera w swojej nazwie nawiązała do tej barwy. My z kolei postanowiliśmy powyższą symbolikę przenieść na korytarze naszej szkoły, dlatego 8 grudnia 2017 roku miał miejsce świąteczny kiermasz, którego celem było zebranie pieniędzy dla Fundacji BŁĘKITNE OKNA DLA DZIECI Z AUTYZMEM I ZESPOŁEM ASPERGERA. Wybrani uczniowie klas 7 a i 7 b własnoręcznie wykonali przepiękne kartki bożonarodzeniowe, które później sprzedawano na kiermaszu. Społeczność szkolna przychyliła nieba potrzebującym, przywróciła wiarę w drugiego człowieka. Akcja ta pozwoliła zebrać 125,58 złotych. Pieniądze wesprą powyższą fundację. Bardzo cieszy zaangażowanie uczniów, którzy włożyli wiele pracy, poświęcili swój czas, aby wspomóc osoby tej pomocy potrzebujące. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.
Beata Kruszczyńska i Joanna Taborska
  

Related Posts

Tags

Share This