Mistrz Ortografii

Gru 12, 2017 by

Mistrz Ortografii

Zmagania z ortografią stały się tradycją naszej szkoły. Dnia 11 grudnia 2017 roku odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV – VII. O tytuł „Mistrza Ortografii” ubiegali się ci uczniowie, którzy z sukcesem wzięli udział w eliminacjach klasowych. Do konkursu szkolnego przystąpiło 16 osób. Po wnikliwym sprawdzeniu finałowych dyktand, wyłoniłam pięcioro uczniów, którzy napisali prace konkursowe z najwyższym wynikiem. Oto oni:
Maja Zyśk klasa Vc
Szymon Wnuk kl. Va
Weronika Szafranek kl. Va
Ignacy Smolik kl. Vb
Wiktor Mrozowski kl. IVb

Laureatom gratuluję świetnej znajomości zasad ortografii i życzę dalszych sukcesów. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na apelu podsumowującym I semestr.

Iwona Stachura.

Related Posts

Tags

Share This