II miejsce w siatkówce

Gru 18, 2017 by

II miejsce w siatkówce

Mistrzostwa Rejonu I Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej „4” Chłopców

W dn. 15.12.2017r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Rejonu I Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej „4” Chłopców. W rozgrywkach wzięły udział 3 drużyny: SP 6, SP 19, SP 1 Dobre Miasto. Chłopcy z naszej szkoły mecz o I miejsce przegrali (0:2) z SP 1 Dobre Miasto i pokonując drużynę SP 19 wywalczyli II miejsce wynikiem 2:1 awansując do Regionu (półfinału wojewódzkiego). Skład zwycięskiej drużyny: Tymon Dąbrowski VII C – kapitan zespołu, Maciej Załuczkowski VII C, Dominik Kaczmarczyk VI A, Jakub Babalski VII B, Artur Bielan VI B, Krzysztof Murawski VI B, Miłosz Oskierko VI B, Szymon Świderski VI B, Mateusz Gajewski VI C, Bartłomiej Marciniak VI C. Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!
Opiekun drużyny: n-l wych. fiz. Grażyna Gwiazda.
Klasyfikacja końcowa:
1. SP 1 Dobre Miasto
2. SP 6 Olsztyn
3. SP 19 Olsztyn

więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-6-w-Olsztynie-1040926082657476/

Related Posts

Tags

Share This