Koło robótek ręcznych

Gru 22, 2017 by

Koło robótek ręcznych

Dzieci z klasy III c chętnie uczestniczą w dodatkowych zajęciach. Z wielkim zapałem podjęły próbę nauki dziergania na drutach. Nie tylko dziewczynki chętnie uczyły się przerabiania oczek; z równie wielkim zaangażowaniem i skupieniem robili to chłopcy. Początki nie były łatwe, ale w ciągu kilku miesięcy powstały piękne, własnoręcznie zrobione szaliki- oczywiście będą prezentem dla najbliższych. To ogromna przyjemność patrzeć, jaką radość sprawia dzieciom takie wydawałaby się niepopularne zajęcie. Stało się ono również świetną alternatywą na spędzanie czasu wolnego w domu.
opiekun koła
Wiesława Trubiło
  

więcej zdjęć na stronie : https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-6-w-Olsztynie-1040926082657476/

Related Posts

Tags

Share This