III c na wycieczce w Straży Pożarnej

Sty 15, 2018 by

III c  na wycieczce w Straży Pożarnej

12 stycznia dzieci z klasy III c wybrały się do Straży Pożarnej. Ogromna ciekawość towarzyszyła dzieciom od pierwszej chwili. Interesowały ich ogromne samochody, ich wyposażenie i przeznaczenie. Pan strażak opowiadał o zasadach bezpieczeństwa- dzieci zadawały pytania dotyczące pracy strażaka. Dowiedziały się między innymi, że strażacy pracują w systemie 24 godzinnym. Dzieci mogły również obejrzeć zaplecze tzn. siłownię, sypialnię, pokój wypoczynku. Pobyt w straży wzbudził ogromne emocje- dzieci bardzo zadowolone wróciły do szkoły.
wychowawca klasy
Wiesława Trubiło
    

Więcej zdjęć na stronie:
https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-6-w-Olsztynie-1040926082657476/

Related Posts

Tags

Share This