Apel klas IV

Sty 22, 2018 by

Apel klas IV

W dniu dzisiejszym odbył się uroczysty apel podsumowujący efekty pracy naszych uczniów z klas czwartych.
Były pochwały, nagrody za trudy przejścia z satysfakcją przez pierwsze półrocze.
Wielu miało zaszczyt wystąpić przed swoimi kolegami, otrzymując zaproszenie do grona wzorowych uczniów.
Na forum klasy, szkoły i grona pedagogicznego wytypowani uczniowie, zostali nagrodzeni brawami, pamiątkowymi dyplomami i książkami będącymi uczczeniem ich wkładu zarówno w rozwój osobisty jak i intelektualny.
Życzmy sobie jak najwięcej takich podsumowań gdzie główną rolę grają uczniowie, którzy w murach naszej szkoły, dzięki swojej ofiarnej pracy zasłużyli na miano najlepszych z najlepszych…
Wspólne śpiewanie, indywidualne występy wokalno- instrumentalne naszych wychowanków stanowiło artystyczne tło dzisiejszego apelu.

Wychowawcy klas IV

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-6-w-Olsztynie-1040926082657476/