apel klas V

Sty 22, 2018 by

apel klas V

Piątoklasiści podsumowali pracę w I okresie roku szkolnego 2017/2018.

Uczniowie klas piątych ciężko pracowali, aby ten dzień był wyjątkowy, by z dumą zaprezentować swoje talenty i umiejętności. Poznaliśmy wzorowych uczniów, a było ich łącznie 47! Podziwialiśmy laureatów szkolnych i pozaszkolnych konkursów przedmiotowych, którym pani Dyrektor Hanna Baszyńska wręczyła dyplomy i nagrody. Dzieci zaprezentowały swoje pasje i talenty. Na parkiecie wystąpili tancerze, piosenkarze i recytatorzy.
Wszystkim piątoklasistom i nauczycielom życzymy wytrwałości w dalszej pracy i jeszcze więcej sukcesów w II okresie. Odpoczywajcie po trudach kilkumiesięcznej pracy. Niech czas ferii dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Cieszcie się przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mamy nadzieję, że wrócicie do szkoły zadowoleni, uśmiechnięci, z nową energią do pracy. Bawcie się wesoło, ale bezpiecznie!
I. Stachura, U. Wróblewska, M. Romaniuk

 

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-6-w-Olsztynie-1040926082657476/

Related Posts

Tags

Share This