Apel klas VII

Sty 22, 2018 by

Apel klas VII

I półrocze już za nami…

W czwartek, 17 stycznia 2018 r., odbył się apel klas siódmych, na którym podsumowano pracę w I półroczu obecnego roku szkolnego.
Podczas akademii uczniowie przedstawili wszystkim wyniki klasyfikacji śródrocznej, w tym m.in. średnie ocen i frekwencję w poszczególnych klasach. W tych dwóch kategoriach zwyciężyła klasa VII c.
Gromkimi brawami zostali nagrodzeni wzorowi uczniowie każdej z klas. Żeby osiągnąć to miano musieli osiągnąć średnią ocen co najmniej 4,75 oraz otrzymać przynajmniej ocenę bardzo dobrą z zachowania. W siódmej klasie to wielki wysiłek, gdyż przedmiotów jest aż 15.
Nagrodzeni zostali również ci wszyscy, którzy w tym półroczu odnieśli sukcesy w różnych konkursach przedmiotowych, aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły, podejmowali różnorodne inicjatywy i brali udział w akcjach charytatywnych.
Półmetek roku szkolnego stał się dobrą okazją do sporządzenia swoistego bilansu z ostatnich pięciu miesięcy, ale i pretekstem do wyrażenia radości ze zbliżających się ferii.
Wszystkie klasy siódme w pełnych składach zaprezentowały swoje ulubione przeboje. Klasa VII a postawiła na „Ściernisco” i wyśpiewała, że swoją nauką i pracą zamieni je w San Francisco – trzymamy kciuki… Utwór „Nie patrzę w dół” stał się hymnem klasy VII b, która ma w sobie moc, być iść przed siebie. Ten występ z pewnością optymistycznie nastroił uczniów przed pracą w kolejnym półroczu. Jednak aby efektywnie pracować, najpierw należy dobrze wypocząć, dlatego klasa VII c, wprowadzając wszystkich w karnawałowy klimat ferii, świetnie się bawiła przy tegorocznym hicie Sławomira!
Na koniec uroczystości Pani Dyrektor gratulowała uczniom wspaniałych ocen i sukcesów, a także życzyła im wspaniałych i bezpiecznych ferii.

Wychowawcy klas VII-ych

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-6-w-Olsztynie-1040926082657476/

Related Posts

Tags

Share This