bal karnawałowy

Lut 13, 2018 by

bal karnawałowy

BAL KARNAWAŁOWY

8 lutego odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy. Uczniowie klas IV-VII, bawili się przy muzyce, którą wybierał nam Olaf, Konrad i Czarek. Klasy bawiły się doskonale. W pracowniach czekał na nich słodki poczęstunek. Dodatkową atrakcją były stroje w których pojawili się uczestnicy dyskoteki.
Samorząd Uczniowski

BAL KARNAWAŁOWY W KLASIE VIA

Ostatki, pączki, faworki – wszystko to zapełniało nam dzisiejszy czwartkowy dzień. Napełnieni tłustymi słodkościami, z paluszkami lepkimi od lukru, kończyliśmy ósmy dzień lutego na karnawałowej szkolnej dyskotece.
Organizatorzy – samorząd szkolny – wykonali kawał solidnej pracy, a wszyscy chętni, którzy czują magię tańca i wspólnej zabawy, mogli spotkać się i poszaleć.
Klasa VIA nie należała do wyjątków. Spora grupka zapaleńców spotkała się po południu w szkole. Przytaszczyli napoje, drobne przekąski, zwariowane stroje i dobry humor. Przez półtorej godziny mogli wyskakać się w dobrym towarzystwie udowadniając światu, że duch zabawy w naszej klasie nie umarł, a wręcz dobrze się ma. Za rok kolejne szaleństwa karnawałowe, na które czekamy z niecierpliwością.

Anna Marczuk


 

więcej zdjęć z balu na stronie : https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-6-w-Olsztynie-1040926082657476/?ref=bookmarks

Related Posts

Tags

Share This