Halowe Mistrzostwa Olsztyna w lekkiej atletyce.

Mar 8, 2018 by

Halowe Mistrzostwa Olsztyna w lekkiej atletyce.

7 marca 2018 r. w hali widowiskowo – sportowej „Urania“ odbyły się mistrzostwa Olsztyna w halowej lekkiej atletyce szkół podstawowych. Do mistrzostw zgłosiło się jedenaście szkół: SP Kat, SP 2, SP 3, SP 6, SP 10,
SP 13, SP 15, SP 18, SP 22, SP 25 i SP 29. Pierwsza trójka zawodników w każdej kategorii wiekowej zdobywała indywidualne medale.
W barwach SP 6 medale zdobyli: Maja Zielińska (złoty medal w biegu na 300 m rocznik 2006), Patryk Adamowicz (srebrny medal w biegu na 30 m rocznik 2006), Michał Mądry (brązowy medal w biegu na 30 m rocznik 2005), Aleksandra Gątarska (brązowy medal w biegu na 300 m rocznik 2006), Zuzanna Pudelska (brązowy medal w biegu na 30 m rocznik 2006).
Ponadto bardzo dobrze sprawdziła się w biegu rozstawnym 6 x 100 m nasza sztafeta w składzie : Julia Mierzejewska, Kacper Łaszczewski, Aleksandra Gątarska, Patryk Adamowicz, Maja Zielińska, Michał Mądry. Zawodnicy uzyskali łączny czas 1:34,59 i zdobyli puchar za III miejsce.
W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła wysokie IV miejsce.

Wszystkim lekkoatletom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Reprezentacja SP 6: Michał Ozga, Tymon Wasilewski (IV a), Kuba Grzybowski, Patrycja Krasewicz (IV b), Mateusz Letkowski, Patrycja Morawska (IV d), Szymon Lipiński, Patryk Łachacz, Wiktor Sender, Aleksandra Gątarska, Julia Mierzejewska, Adam Smołka (V a), Oliwia Cygan, Patryk Adamowicz, Kacper Łaszczewski, Martyna Liszewska, Tomasz Jurgoński, Julia Antoszewska (V b), Dominik Kaczmarczyk, Oliwia Bukowska (VI a), Wiktoria Urbańska (VI b), Bartłomiej Marcinia, Zuzanna Pudelska, Maja Zielińska, Magdalena Wawrowska, Aleksandra Baranowska (VI c), Michał Mądry, Maciej Czapliński (VII a)

Opiekunowie zespołu: Maksymilian Wróblewski i Tomasz Kempiński.

Więcej zdjęć na stronie:
https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-6-w-Olsztynie-1040926082657476/?ref=bookmarks

Related Posts

Tags

Share This