Dzień Dziewczynek w klasie III C

Mar 9, 2018 by

Dzień Dziewczynek w klasie III C

8 marca był dla dzieci dniem pełnym wrażeń. Spędziły go w ośrodku Hippika w Tomaszkowie. Była przejażdżka na koniu, karmienie sianem, zabawy… Szczególny zachwyt i zainteresowanie wzbudził źrebaczek, który przyszedł na świat dzień wcześniej. Jeszcze nie ma imienia – otrzymaliśmy propozycję wyboru imienia dla malucha. Jego mama to Zorka – musimy myśleć o imieniu ,, dla chłopca” na literę Z. Zapewne wybór wzbudzi ogromne, pozytywne emocje. Po ciepłej przekąsce czekała na dziewczynki niespodzianka- chłopcy obdarowali swoje koleżanki kwiatkami.
Bardzo dziękujemy rodzicom Olka za organizację wyjazdu i wspaniałą atmosferę, która towarzyszyła w czasie naszego pobytu w Tomaszkowie.
To był bardzo udany wyjazd, dzieci radosne, uśmiechnięte wróciły do szkoły.
wychowawca: Wiesława Trubiło

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-6-w-Olsztynie-1040926082657476/?ref=bookmarks

Related Posts

Tags

Share This