Miss szkoły 2018

Mar 9, 2018 by

Miss szkoły 2018

8 marca odbyły się w naszej szkole długo oczekiwane wybory Miss Szkoły 2018. W konkursie o miano najpowabniejszej wzięło udział 12 kandydatek z klas 4-7 . Dziewczynki musiały wykazać się znajomością najnowszych trendów muzycznych podczas konkurencji „ Jaka to melodia”. Kolejne zadanie miało pokazać jak bardzo utalentowane były nasze kandydatki. Dziewczynki prezentowały się w tańcu, śpiewie gimnastyce akrobatycznej, rysunku i grze na keyboardzie. „Projekt lady”, to następne zadanie, kandydatki musiały pokonać slalom z książką na głowie. Na koniec zmagań -„ Perfekcyjna Pani w domu” -gdzie uczestniczki musiały zawiązać krawat dla kolegi z klasy.
Jury w męskim składzie : Pan Ryszard Baszyński, Pan Ryszard Stypułkowski, Pan Tomasz Kempiński po długich i burzliwych obradach wyłoniło zwyciężczynie: Oto one:
Miss Szkoły – Kinga Rydzewska
Vice Miss – Zosia Wiśniewska
Vice Miss – Oliwia Szul
Gratulujemy zwyciężczyniom i wszystkim dziewczynkom, które wzięły udział w wyborach. Zapraszamy za rok.
Samorząd Uczniowski

Related Posts

Tags

Share This