Pierwszy Dzień Wiosny w 6c

Mar 26, 2018 by

Pierwszy Dzień Wiosny w 6c

Przygotowania do tego wyjątkowego dnia zaczęliśmy już tydzień wcześniej. Na godzinie wychowawczej cała nasza klasa zaangażowała się w projekt pt. Najpiękniejsza panna Marzanna. Udało nam się przygotować aż trzy modele?.
W środę 21 marca rozpoczęliśmy nasz pierwszy wiosenny dzień od przemarszu z Marzannami (trochę wiało, więc przemarsz momentami zamieniał się w bieg), który zakończył się przy olsztyńskim Planetarium. O 10.00 rozpoczął się nasz seans pt.” Grawitacja- siła rządząca światem”. Film był bardzo ciekawy, chociaż wiele zagadnień było dla nas jak nie z tej ziemi.
Po prezentacji ruszyliśmy, żeby w końcu tradycyjnie pożegnać zimę. Nasze panny Marzanny wrzuciliśmy do Łyny a tym samym oficjalnie rozpoczęliśmy naszą ulubiona porę roku Wiosnę.
Klasa 6c

Related Posts

Tags

Share This