Mistrzostwa Rejonu I w P. Siatkowej

Mar 28, 2018 by

Mistrzostwa Rejonu I w P. Siatkowej

Mistrzostwa Rejonu I w Piłce Siatkowej „2” Dziewcząt 2017/2018

W dn. 27.03.2018r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Dobrym Mieście odbyły się Mistrzostwa Rejonu I w Piłce Siatkowej „2” Dziewcząt. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny: SP 1 Dobre Miasto, SP Jonkowo, SP 6 Olsztyn, SP 7 Olsztyn. Drogą losowania przypadła nam drużyna z SP 1 Dobre Miasto, z którą dziewczęta z naszej szkoły przegrały mecz wynikiem 2:0. Następnie dziewczęta rozegrały mecz o III miejsce z SP Jonkowo, który wygrały wynikiem 2:1. Zawodniczki wywalczyły puchar i dyplom dla szkoły oraz otrzymały słodkie upominki. Brązowym medalistkom życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Skład drużyny: Natasza Kaczor Va – kapitan zespołu, Julia Mierzejewska Va, Kamila Łazuka Va, Nikola Sobierajska Va, OlgaTrabczys Vc.
Opiekun zespoł,u: n-l wych. fiz. Grażyna Gwiazda.

Klasyfikacja końcowa:
1. SP 7 Olsztyn
2. SP 1 Dobre Miasto
3. SP 6 Olsztyn
4. SP Jonkowo

Related Posts

Tags

Share This