Dzień bezpiecznego internetu w klasach 4 i 7

Kwi 5, 2018 by

Dzień bezpiecznego internetu w klasach 4 i 7

23 marca uczniowie klas IV c, IV d, VII a oraz VII b mieli przyjemność gościć dwoje nauczycieli i uczniów z V Liceum Ogólnokształcącego im. Wspólnej Europy w Olsztynie. Młodzież odwiedziła naszą placówkę, aby przedstawić informacje na temat bezpiecznego Internetu. Licealiści w bardzo przejrzysty i przystępny sposób omówili zagadnienia bardzo bliskie młodym ludziom. Dotyczyły one praw autorskich, plagiatu, publikacji wizerunku w sieci, tworzenia bezpiecznego hasła, mowy nienawiści oraz hejtu. Nasi uczniowie zadawali wiele trafnych i ciekawych pytań, angażowali się w dyskusje oraz zdobyli wiedzę, którą będą mogli wykorzystać w przyszłości.
Beata Kruszczyńska

Więcej zdjęć na szkolnym fb

Related Posts

Tags

Share This