Wizyta dzieci z Przedszkola Bajkowy Dom

Kwi 25, 2018 by

Wizyta dzieci z Przedszkola Bajkowy Dom

Uczniowie klasy III c gościli u siebie młodszych kolegów z Przedszkola Bajkowy Dom. Dzieci z zerówki wzięły udział w zajęciach plastycznych; wykonały piękne wiosenne kwiaty, liczyły do 20 tworząc obrazek misia. Obserwując salę wskazywały podobieństwa i różnice między szkołą i przedszkolem. Uczniowie klasy III opowiadali jak wygląda życie szkoły- to nauka przez zabawę, konkursy, wyjścia na zajęcia poza szkołę, wycieczki, przygotowywanie przedstawień, wesołe spędzanie czasu z kolegami, zawiązywanie nowych przyjaźni… Starsi koledzy pomagali w trakcie zajęć- czas minął bardzo szybko. Dzieci bardzo zadowolone z własnoręcznie wykonanymi pracami wracały do przedszkola. We wrześniu kilkoro dzieci wróci do nas na stałe rozpoczynając naukę w klasie pierwszej. Do zobaczenia!
wychowawca klasy:
Wiesława Trubiło

więcej zdjęć na fb szkolnym

Related Posts

Tags

Share This