Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju

Kwi 27, 2018 by

Mistrzostwa Olsztyna w unihokeju

W dniu 26.04.2018 r. w hali widowiskowo – sportowej „Urania“ w Olsztynie odbył się turniej finałowy dziewcząt i chłopców szkół podstawowych o mistrzostwo Olsztyna w unihokeju. Nasza reprezentacja spisała się bardzo dobrze i zdobyła złoty i brązowy medal. Dziewczęta wygrały 4 mecze (z SP 7, SP 1, SP 25 i SPN 5) i jeden zremisowały (z SP 22) i dało im to I miejsce! Chłopcy w grupie wygrali z SP 7 i SP 25. Przegrali natomiast z SP 15. Dało im to drugie miejsce i awans do półfinału. W półfinale SP 6 przegrała z SP 1 i aby zdobyć brązowe medale chłopcy musieli wygrać z SP 22. Dokonali tego i zdobyli III miejsce!
Końcowa klasyfikacja dziewcząt:

1. SP 6 Olsztyn
2. SP 7 Olsztyn
3. SP 22 Olsztyn

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1. SP 15 Olsztyn
2. SP 1 Olsztyn
3. SP 6 Olsztyn

Nasze „złotka“ wystąpiły w składzie: Karolina Mazuro, Karina Kucner, Maja Zielińska, Zofia Wiśniewska, Urszula Banach, Zuzanna Pudelska, Martyna Bieńkowska, Oliwia Bukowska.
„Brązowy“ zespół wystąpił w składzie : Maciej Czapliński, Tymon Dąbrowski, Jakub Babalski, Dawid Białkowski, Hubert Wysok, Dominik Kaczmarczyk.
Opiekun zespołów – Tomasz Kempiński

Więcej zdjęć na fb szkoły

Related Posts

Tags

Share This