Eko Moda – szkolny konkurs mody ekologicznej

Maj 16, 2018 by

Dzisiaj w naszej szkole odbył się długo oczekiwany finał konkursu EKO MODA. W szranki stanęło 10 uczestniczek które prezentowały swoje Eko stroje. Wszystkie przygotowane kreacje były wykonane tylko z ekologicznych materiałów. Jury w składzie Panie: Agata Szadziewska, Iwona Serbintowicz, Marta Wilczewska, Renata Markowicz, Anna Burakowska brało pod uwagę mnogość materiałów użytych do uszycia stroju, ich praktyczność oraz prezentację.
Miło nam poinformować, że jury wyłoniło trzy laureatki konkursu:
– Martyna Bieńkowska klasa VIA
– Maja Kidoń klasa VIC
– Natalia Sztabińska klasa VA
Dziewczynki będą reprezentowały naszą szkołę w finale miejskim, który odbędzie się Scenie Staromiejskiej,
ul. Stare Miasto 3, 30 maja 2018r o godz. 11.00

Gabrysia Strzelecka i Oliwia Szul otrzymały wyróżnienie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczkom, gratulujemy zwyciężczyniom i trzymamy kciuki za ich sukces 30 maja.

Organizatorzy

 

 Więcej zdjęć na stronie fb szkoły.

Related Posts

Tags

Share This