Konkurs j. angielskiego

Maj 25, 2018 by

Konkurs j. angielskiego

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami… i mogłoby się wydawać, że uczniowie marzą już wyłącznie o letnich przygodach. Nic bardziej mylnego! Wielu z nich 16 maja br. rywalizowało o najwyższe miejsce na podium w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego.
Okazało się, że w naszej szkole nie brakuje pasjonatów języka angielskiego, ponieważ w konkursowych zmaganiach wzięło udział 71. uczniów z klas IV-VII. Rywalizacja była ogromna, a „spragnieni zaszczytnych tytułów” usilnie walczyli, stąd w tegorocznej edycji konkursu mamy wielu laureatów, którym serdecznie gratulujemy. Nasi mistrzowie zostaną nagrodzeni podczas czerwcowej akademii podsumowującej obecny rok szkolny.

Wyniki Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas IV-VII 2017/2018:
KLASY IV:
I miejsce: Julia Krajewska-Szukszta (kl. IV d)
II miejsce ex aequo: Alan Gryzio (kl. IV d)
Aleksandra Jaśkiewicz (kl. IV d)
III miejsce: Mateusz Budzisz (kl. IV c)

KLASY V:
I miejsce: Szymon Wnuk (kl. V a)
II miejsce: Michał Rutka (kl. V b)
III miejsce ex aequo: Kajetan Kulesza (kl. V a)
Maja Zyśk (kl. V c)

KLASY VI:
I miejsce ex aequo: Amelia Auksztulewicz (kl. VI b)
Michał Czerwiński (kl. VI a)
Szymon Świderski (kl. VI b)
II miejsce: Maja Kidoń (kl. VI c)
III miejsce: Magdalena Kowalczyk (kl. VI c)

KLASY VII:
I miejsce ex aequo: Krzysztof Mówiński (kl. VII c)
Agata Świgoń (kl. VII c)
II miejsce ex aequo: Aleksandra Krajewska (kl. VII b)
Agnieszka Ostrowska (kl. VII c)
III miejsce: Maciej Lewoń (kl. VII c)

Organizatorki Konkursu:
Anna Burakowska
Renata Markowicz
Marta Wilczewska

Related Posts

Tags

Share This