Wycieczka klas Va i Vb na Kaszuby

Maj 29, 2018 by

Wycieczka klas Va i  Vb na Kaszuby

Klasy V a i V b 24.05.2018 r. wyjechały na wycieczkę na Kaszuby. Tego samego dnia odwiedziliśmy malowniczy Szymbark, położony u stóp góry Wieżycy. Zobaczyliśmy tam m.in. Dom do Góry Nogami, Dom Sybiraka i Statuę Światowida Kaszubskiego. Stamtąd pojechaliśmy do Łeby, gdzie po zakwaterowaniu w ośrodku, poszliśmy na długi spacer brzegiem morza. Następnego dnia wyruszyliśmy w rejs statkiem na Ruchome Wydmy w Słowińskim Parku Narodowym. Udaliśmy się też do Muzeum Wyrzutni Rakiet. Tam poznaliśmy fragment historii II wojny światowej. Późnym popołudniem wyruszyliśmy w drogę powrotną do Olsztyna. Do domów wróciliśmy w nocy. Wszyscy przeżyliśmy niesamowitą przygodę i długo jeszcze będziemy wspominać ten wyjazd.

 Więcej zdjęć na fb szkoły

Related Posts

Tags

Share This