Festyn sportowy

Cze 6, 2018 by

Festyn sportowy

30 maja 2018 w godzinach
 16.00 – 18.00 odbył się coroczny rodzinny festyn sportowy z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Wielu uczniów i ich rodziców brało udział w konkurencjach na wesoło: rzut kaloszem do celu, bieg w wielospodniach, rzut piłką w wybrany kolor, bieg w megabutach, bieg w wielonartach, rzutach mokrą gąbką, wyścigach w workach, rzutach samolotami z papieru do celu, labiryncie, mini golfie, mega twisterze, malowaniu twarzy, podciąganiu na drabinkach, bańkach mydlanych. Rozdano wiele nagród.
Dodatkowo można było zakupić słodkie ciasta przygotowane przez rodziców. Zebraliśmy ponad 700 zł na zakup farby tablicowej. W naszym święcie sportu wspomagali nas przedstawiciele Rady Osiedla Mazurskie na czele z panią Teresą Pokora.
Dziękujemy Rodzicom, Radzie Osiedla oraz nauczycielom bez których festyn by się nie odbył!

Więcej zdjęć na szkolnym fb