wycieczka 3b i 3c

Cze 13, 2018 by

wycieczka 3b i 3c

Klasy III spędziły trzy dni na wycieczce do Sztutowa. Była piękna, słoneczna pogoda, która sprzyjała aktywnemu spędzaniu czasu. Swój pobyt dzieci rozpoczęły rejsem po Zalewie Wiślanym; odwiedziły Rezerwat Kormoranów; obserwowały ptaki w ich naturalnym środowisku. Drugi dzień to wycieczka do Gdańska; dzieci wzięły udział w zajęciach w manufakturze CIUCIU – własnoręcznie wykonywały lizaki, z przewodnikiem odwiedziły najciekawsze miejsca na Starówce, spędziły mile chwile spacerując po ZOO i obserwując zachowania różnych zwierząt. Każdego dnia nie zabrakło wesołych zabaw na plaży, placu zabaw, boisku, mini siłowni na świeżym powietrzu. Wszystkim dopisywał świetny humor i doskonały apetyt. W drodze powrotnej dzieci zwiedziły zamek w Malborku.
To były wspaniałe trzy dni- sprawdzian samodzielności, nauki poza murami szkoły, ale przede wszystkim był to czas radosny, który zapowiadał zbliżające się wakacje. A wakacje tuż, tuż…
Wiesława Trubiło
wychowawca klasy III c
   

Related Posts

Tags

Share This