Wycieczka klasy IVB i IVC do Warszawy

Cze 18, 2018 by

Wycieczka klasy IVB i IVC do Warszawy

W dniu 15 czerwca klasy IVB i IVC wyjechały na wycieczkę do Warszawy. Zwiedziły tam wiele ciekawych miejsc. Wjeżdżając na trzydzieste piętro w Pałacu Kultury i Nauki uczniowie mogli zobaczyć panoramę Warszawy. Kolejnym punktem wycieczki był spacer z pilotem po Starym Mieście. Uczniowie zobaczyli w stolicy Plac Zamkowy , Barbakan, Pomnik Powstańców Warszawy, Grób Nieznanego Żołnierza, Park Saski a także Krakowskie Przedmieście. Ostatnim punktem programu była Wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie mogli tam podziwiać różnorodność eksponatów zgromadzonych na kliku tysiącach metrów kwadratowych. Eksponaty łączyły naukę z zabawą i pozwalały na samodzielne poszerzanie wiedzy i wyjaśnianie wielu zjawisk. Późnym wieczorem uczniowie zmęczeni ale bardzo zadowoleni wrócili do Olsztyna. To był wspaniale przeżyty dzień, który dostarczył uczniom wielu ciekawych wrażeń i niezapomnianych chwil.
Małgorzata Rawińska
Anna Burakowska

 Więcej zdjęć na fb szkolnym

Related Posts

Tags

Share This