apel klas IV, V

Cze 19, 2018 by

apel klas IV, V

Zbliża się koniec roku szkolnego 2017/2018 , pora podsumowań, wręczania nagród i oklaskiwania tych, którzy zostali wyróżnieni na forum szkoły.
Apel w dniu 18 czerwca był uwieńczeniem ciężkiej pracy, działań na rzecz szkoły, wielu akcji charytatywnych, konkursów, zawodów sportowych na różnych szczeblach.
Pani Dyrektor Hanna Baszyńska, Pani Wicedyrektor Monika Lewicka i przedstawiciele Rady Rodziców mieli okazję obejrzeć program artystyczny przygotowany przez uczniów , oklaskiwać radość tych, którzy byli najlepsi z najlepszych.
Uczniowie wzorowi, uczestnicy wielu akcji charytatywnych, uczniowie ze zdolnościami manualnymi, muzycznymi ,sportowcy, matematycy, humaniści byli w tym dniu głównymi bohaterami apelu podsumowującego mieli satysfakcję otrzymania nagród z rąk Pani Dyrektor Hanny Baszyńskiej.
Z poważaniem,
Wychowawcy klas IV- V

Related Posts

Tags

Share This