Apel klas I i II

Cze 22, 2018 by

Apel klas I i II

Dnia 19 czerwca 2018 roku odbył się apel podsumowujący II semestr nauki w roku szkolnym 2017/2018 . O godzinie 9.35 rozpoczęli swoją uroczystość ubrani w stroje galowe uczniowie klas I i II wraz ze swoimi wychowawczyniami. Wzięły w niej także udział panie dyrektor H. Baszyńska i M. Lewicka oraz liczni rodzice, rodzeństwo i dziadkowie . Podczas apelu nagrodzono laureatów konkursów, które odbyły się w II półroczu. Były to: konkurs na najaktywniejszego czytelnika i najaktywniejszą klasę, konkurs plastyczny „Wiosna w poezji”, konkurs na najpiękniejszą zakładkę do książki oraz konkurs plastyczny „Mój zielnik”. Kolejnymi laureatami byli zwycięzcy w konkursach ratunkowych: „Ratujmy naszą Ziemię” i „Ratujemy i uczymy ratować”. Tradycyjnie także nagrodzono najlepszych matematyków i polonistów spośród uczniów klas I oraz II, w tym także laureatów konkursu Kangurek Matematyczny. Cała uroczystość była przeplatana występami artystycznymi w postaci wesołych wierszyków, wakacyjnych piosenek i barwnych tańców w wykonaniu naszych uczniów. Apel zakończyły rymowane rady jak spędzić przyjemnie i bezpiecznie zbliżające się wakacje. Głos zabrała także pani dyrektor Hanna Baszyńska, która dowcipnie życzyła wszystkim uczniom aby przez cały czas wakacji nawet nie zbliżali się do szkoły i o niej nie myśleli, a cudownie wypoczęli. Na wielki wakacyjny finał, uczniowie klasy I a, a wraz z nimi pozostali uczniowie, wykonali piosenkę „Gdy leżę na plaży”. Uroczystość zakończyła się gromkim okrzykiem – Niech żyją wakacje!!!

dig

dig

Related Posts

Tags

Share This