Ciekawe zajęcia w klasie VB

Cze 22, 2018 by

Ciekawe zajęcia w klasie VB

21.06.2018r. pan Marek Hryncewicz, tata ucznia klasy VB, przeprowadził zajęcia ze strzelectwa dynamicznego. Omówił zasady bezpieczeństwa i przybliżył tę dziedzinę sportu. Uczniowie mogli w bezpieczny sposób zapoznać się z replikami broni palnej.
Następnie instruktor zespołu Ready 2 Rescue, ratownik pan Wojciech Lichota przeprowadził zajęcia ratownictwa medycznego. Zapoznał dzieci z procedurami zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia i zademonstrował czynności z zakresu resuscytacji wykonywane na fantomie. Dzieci pod czujnym okiem pana ratownika mogły samodzielnie wykazać się praktyczną znajomością udzielania pierwszej pomocy. Była to doskonała lekcja nabywania wiedzy i umiejętności ratowania ludzkiego życia.
Urszula Wróblewska

 Więcej zdjęć na fb szkolnym.

Related Posts

Tags

Share This