Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego

Wrz 6, 2018 by

Dnia 3 września 2018 roku odbył się uroczysty apel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019. Uczniów i ich rodziców przywitała Pani Dyrektor Hanna Baszyńska, która odczytała list Prezydenta Miasta Olsztyna. Zwróciła ona również uwagę na to, ze w tym roku obchodzimy 100 – lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Zaznaczyła, ze każdy z nas powinien poznać pełną wersję hymnu naszego państwa, który odśpiewamy wspólnie podczas uroczystego apelu z okazji owego święta. Następnie na apelu głos zabrały przedstawicielki szkolnej Rady Rodziców. Życzyły one uczniom sukcesów w nowym roku szkolnym. W tym roku funkcję wicedyrektora szkoły objęła Pani Agnieszka Kalenik, Do grona nowych nauczycieli dołączyły następujące osoby:
– siostra Małgorzata Babiaczyk – nauczyciel religii;
– p. Małgorzata Czapla – Rubczewska – nauczyciel doradztwa zawodowego;
– p. Anna Kosiniak – nauczyciel historii;
– p. Jolanta Kuprian – nauczyciel języka polskiego i etyki;
– p. Anna Majewska – nauczyciel języka polskiego
– p. Marta Szydlik – nauczyciel świetlicy;
– p. Andrzej Fabisiak- nauczyciel matematyki
Prowadzące apel odczytały także wiersz skierowany do uczniów, który miał ich zachęcić do owocnej pracy w nowym roku szkolnym 2018/2019.
  

Related Posts

Tags

Share This