Czwartki lekkoatletyczne

Paź 12, 2018 by

Czwartki lekkoatletyczne

W dniach 20.09, 27.09 i 11.10.2018 na boisku sportowym Szkoły Podstawowej nr 18 w Olsztynie odbywały się zawody lekkoatletyczne z serii „Czwartki lekkoatletyczne”. Była to jesienna runda zawodów. Na wiosnę czekają na miłośników lekkiej atletyki jeszcze cztery starty, po których to okaże się, kto został medalistą. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów z różnych klas (łącznie 37 osób): klasa IV b (Borys Kidoń, Grzegorz Smolik, Julia Ulewicz, Bartłomiej Skalski), V a (Michał Ozga, Tobiasz Mielnik, Tymon Wasilewski, Piotr Kraszewski, Igor Kacperski), V c (Wiktoria Jaworska, Zuzanna Koch), V d (Hubert Bagan, Inga Skuratko, Antoni Karłowicz), VI a (Aleksandra Gątarska, Wojciech Stach, Dawid Piotrowski, Szymon Lipiński, Natasza Kaczor, Julia Mierzejewska, Patryk Łachacz), VI b (Oliwia Kucińska, Anna Kucznier, Wiktor Mielnik, Patryk Adamowicz, Kacper Łaszczewski, Dominika Okrzesik), VI c (Piotr Zdziarski, Michał Sosnowski, Igor Kozubowski, Michael Mrozowicz, Piotr Prais, Mateusz Wiszniewski), VII a (Oliwia Bukowska), VII b (Zofia Wiśniewska), VII c (Zuzanna Pudelska, Angelika Gierach).
Zawodom sprzyjała słoneczna pogoda i liczymy, że na wiosnę będzie podobnie. Dodatkowo liczymy na sukcesy sportowe naszych uczniów!
Ze sportowym pozdrowieniem opiekun grupy Tomasz Kempiński

Related Posts

Tags

Share This