Ślubowanie pierwszoklasistów

Paź 22, 2018 by

Ślubowanie pierwszoklasistów

Ślubowanie i pasowanie na ucznia naszej szkoły, to niezwykle ważna uroczystość . Jak co roku, tradycyjnie w październiku dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Wcześniej składają przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczą w ceremonii pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostają przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole dnia 16 października 2018r. Po ślubowaniu pierwszaki zaprezentowały swój występ taneczno – muzyczny. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mali artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!
   

Więcej zdjęć na fb szkoły

Related Posts

Tags

Share This