100 pozdrowień na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

Lis 27, 2018 by

100 pozdrowień na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

Dzieci ze świetlicy wzięły udział ogólnopolskim projekcie „100 pocztówek na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę”. Wysyłały one pocztówki z pozdrowieniami do koleżanek i kolegów ze szkół z całej Polski. Projektowały także własne pocztówki i nauczyły się je prawidłowo adresować. Poza tym dzieci podjęły próby redagowania listów opisujących ich rodzinne miejscowości. Miała, więc miejsce wymiana listowna z polskimi szkołami. Wspólnie poznawaliśmy najpiękniejsze zakątki Polski czytając i pisząc owe listy. Dzięki udziałowi w projekcie i wymianie listów dzieci lepiej poznały swój kraj.
Joanna Jankowska

Related Posts

Tags

Share This