Konkurs „Nasz las”

Gru 4, 2018 by

Konkurs „Nasz las”

Dnia 26 listopada 2018 r. odbyło się podsumowanie kolejnej edycji Powiatowego Konkursu „Nasz Las”.
Głównym celem tego konkursu, organizowanego przez Nadleśnictwo Olsztyn i Pałac Młodzieży, jest pokazanie piękna naszych lasów w różnych porach dnia i roku, a także uświadomienie jak ważne jest przetrwanie leśnego bogactwa, aby korzystać mogły z niego kolejne pokolenia.
Na konkurs wpłynęło ponad pół tysiąca prac. W związku z rocznicą Odzyskania Niepodległości, przyznano 100 nagród. Bardzo się cieszymy, ponieważ z naszej szkoły nagrody otrzymało 5 uczniów. Prace były wykonane pod kierunkiem nauczycieli biologii.
Oto nagrodzeni ze swoimi pracami:

Kuba Bonisławski VII a – nauczyciel M. Rawińska
Marek Pazyra V d, Wiktoria Piechowska VI c, Rafał Gulbiński VI c, Piotr Preis VI c – nauczyciel B. Nazarczuk

Zapraszamy do konkursu w przyszłym roku.

zakończeniem Powiatowego Konkursu Plastycznego o tym własnie tytule, 26 listopada odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Wydarzenie organizowane było nie tylko przez nasz Pałac, ale także dzięki współpracy z Nadleśnictwem Olsztyn i Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dziękujemy! Dawid

http://www.palac.olsztyn.pl/konkurs-las-roztrzygniety.html

 

Related Posts

Tags

Share This