4c i 4d w kinie

Gru 7, 2018 by

4c i 4d w kinie

5 grudnia uczniowie klas 4 c oraz 4 d, w ramach mikołajek, spędzili czas w kinie na filmie pt. „Grinch”. Tytułowy Grinch mieszka samotnie, jedynym jego przyjacielem jest wierny mu pies Max. Zielony stworek nie lubi świąt Bożego Narodzenia, niechęć ta pozostała mu z dzieciństwa. Zbliżające się święta i nadzwyczajna atmosfera im towarzysząca powodują, że Grinch pragnie popsuć ten czas mieszkańcom Ktosiowa… Na początku zły i dokuczający innym Grinch tak naprawdę okazuje się postacią tęskniącą za bliskością, przyjaźnią i rodziną. Historia bohatera pokazuje, że nikt nie chce spędzać świąt w samotności.
W związku z tym uczniowie klas 4c i 4d wraz z wychowawczyniami życzą Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom cudownych, radosnych, a przede wszystkim spędzonych w rodzinnym gronie świąt Bożego Narodzenia.
Urszula Kulik, Beata Kruszczyńska

 

cof

 

 

Related Posts

Tags

Share This