1b przygotowuje się do świąt

Gru 12, 2018 by

1b przygotowuje się do świąt

W oczekiwaniu na Święta – zabawa i praca w klasie I b.
Okres przedświąteczny jest wspaniałym czasem tworzenia, zabawy i nauki dla dzieci. Tak wiele się wtedy dzieje… W klasie pojawiła się piękna, pachnąca choinka, która czekała na to, aby ją dzieci ubrały. Pierwszaki wykonały piękne, oryginalne bombki, zawiesiły lampki i gwiazdę – choinka była gotowa, aby 6 grudnia znaleźć pod nią prezenty od Mikołaja. Tak się stało- na dzieci czekały prezenty oraz piękny list od Mikołaja. Potem była ogromna radość z otrzymanych prezentów. Powstały samochodziki z lego, choineczki; dziewczynki bawiły się laleczkami i własnoręcznie wykonanymi pacynkami. Dzieci tworzyły piękne prace plastyczne.
Dzieci uczą się w bardzo przyjemnej atmosferze, a mieniąca się choinka ciągle przypomina, że Święta tuż, tuż…
Wiesława Trubiło

Więcej zdjęć na fb szkolnym.

Related Posts

Tags

Share This