„CHRISTMAS CARD” – RESULTS

Gru 21, 2018 by

„CHRISTMAS CARD” – RESULTS

Z niecierpliwością czekamy na święta Bożego Narodzenia! To wyjątkowy czas, w którym składamy sobie pełne ciepła i miłości życzenia. Tradycja ta jest znana również naszym uczniom, którzy chętnie wzięli udział w kolejnej edycji Konkursu z Języka Angielskiego „Christmas Card”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie kartki świątecznej z życzeniami w języku angielskim.

Oto wyniki konkursu:

KATEGORIA KLAS I – III
I MIEJSCE – IZA JESIONEK 1B
II MIEJSCE – ŁUKASZ SZEPIETOWSKI 2A
III MIEJSCE – ANASTAZJA WIĘCEK 3B

WYRÓŻNIENIA
JAKUB SZYMCZAK 1B
ULA WYSOK 1B
JAKUB DUSZKIEWICZ 2A
PAULINA BEDNARSKA 3A

KATEGORIA KLAS IV – VIII
I MIEJSCE – WERONIKA WANGIN 4D
II MIEJSCE – MAJA KOWALCZYK 5A
III MIEJSCE – MAGDALENA IZDEBSKA 4D

WYRÓŻNIENIA
KAJETAN LEWANDOWSKI 4B
ZOSIA KARŁOWICZ 4C
BARTEK KWIATKOWSKI 4D
ALEKSANDRA PRYMAS 4D
MATEUSZ RYCHCIK 4D
NATALIA KOBUS 5A
WIKTORIA JAWORSKA 5C
IGA KOWALIK 5C
ANGELIKA WIĘCEK 5C
MAREK PAZYRA 5D
OLGA TRABCZYS 6C
SZYMON ŚWIDERSKI 7B
OLIWIA JAWORSKA 8B

Tegoroczne kartki zachwycają! Miejmy nadzieję, że wszystkie umieszczone na nich życzenia się spełnią… May You be happy and blessed not just for Christmas day but throughout the year! Merry Christmas and the happy new year!
Organizatorki Konkursu:
Anna Burakowska
Hanna Kurdzieko
Renata Markowicz
Marzena Piendyk
Marta Wilczewska

Related Posts

Tags

Share This