Apel klas IV, V

Sty 22, 2019 by

Apel klas IV, V

17.01.2019r. miał miejsce apel podsumowujący ciężką i wytężoną pracę uczniów klas IV i V w pierwszym semestrze. Zanim przystąpiliśmy do świętowania, uczciliśmy minutą ciszy pamięć brutalnie zaatakowanego podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Prezydenta Gdańska- Pana Pawła Adamowicza. Po chwili zadumy i refleksji przystąpiliśmy do przedstawienia frekwencji i średnich ocen uczniów. Następnie swoje pięć minut mieli uczniowie wzorowi, czyli ci, którzy uzyskali średnią od 4,75 do 6,00 i zachowania bardzo dobre oraz wzorowe. Było ich naprawdę wielu!!! Kolejnym punktem naszej uroczystości było nagrodzenie uczniów, którzy brali udział w różnych konkursach. Stolik pękał w szwach od nagród, na które zdecydowanie zasłużyli ci, którzy poświęcają czas nie tylko nauce, ale i rozwijaniu swoich pasji i umiejętności. Podczas apelu nie zabrakło także akcentów rozrywkowych. Klasy IV d i V c wykonały dwie piosenki, a przedstawiciel klasy V d (Fabian Ochnicki) zagrał na gitarze i zaśpiewał utwór pt. „Pół kroku stąd”. Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor- Hanna Baszyńska- która ciepłymi słowami podziękowała wszystkim za wytrwałą i owocną pracę oraz życzyła udanych i bezpiecznych ferii. Po przemówieniu chciałoby się powiedzieć: „Ferie czas zacząć”, ale przed nami jeszcze jeden dzień nauki-piątek Uczniowie klas IV i V wraz z wychowawcami Dyrekcji Szkoły, wszystkim pracownikom, nauczycielom oraz uczniom życzą wspaniałego odpoczynku i…do zobaczenia za dwa tygodnie!!!
Uczniowie klas IV-V z wychowawcami

Więcej zdjęć na fb szkoły.

Related Posts

Tags

Share This