Zawody łyżwiarskie

Lut 21, 2019 by

Zawody łyżwiarskie

Dnia 19.02.2019 na lodowisku miejskim przy ul. Jeziołowicza odbyły się Mistrzostwa Olsztyna w jeździe szybkiej na lodzie. Klasy IV miały do pokonania 2 okrążenia na czas, klasy V i VI 3 okrążenia, natomiast klasy VII, VIII i III gimnazjum 4 okrążenia. Nasi uczniowie jak co roku stawali na podium i zdobywali medale indywidualnie oraz puchary za osiągnięcia drużynowe. Medale zdobyli: złoty w klasach VI Aleksandra Gątarska, srebrny Kinga Dąbkowska, brązowy Adam Smołka, brązowy w klasach VII- III gim. Julia Gajdamowicz. Ponadto dziewczęta klas IV- VI zdobyły złoty puchar za I miejsce drużynowo, a dziewczęta z klas VII-VIII brązowy puchar za III miejsce drużynowo. Reprezentacja szkoły: Kinga Guzowska, Aleksandra Gątarska, Kinga Dąbkowska, Natasza Kaczor, Julia Mierzejewska, Dawid Piotrowski, Adam Smołka, Julia Antoszewska, Michał Jesionek, Weronika Dąbrowska, Julia Gajdamowicz, Dominik Kaczmarczyk, Karol Kutnik, Urszula Banach

Opiekunowie grupy: Ryszard Stypułkowski i Tomasz Kempiński
  

Related Posts

Tags

Share This