Akcja charytatywna

Lut 21, 2019 by

Akcja  charytatywna

„ Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska”
Kolejny raz uczniowie i rodzice z naszej szkoły nie zawiedli! Akcja „ Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska” spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Okazało się, że los zwierząt nie jest nam obojętny. W ciągu kilku dni zgromadziliśmy wiele kilogramów karmy i różnych akcesoriów, które na pewno przydadzą się pieskom. Dziękujemy za piękny gest. Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc schronisko w Tomarynach.
Pamiętajmy:
To nie zwierzęta wybrały taki los,
to ludzie pozbywają się „problemu” i skazują je na niedolę.
Nie każdy z nas może przygarnąć zwierzaka pod swój dach,
ale każdy z nas może im pomóc!
Organizatorzy:
Wioletta Gołaszewska
Aneta Mićko
Anna Wyżykowska
Elżbieta Slesińska
Joanna Jankowska

Related Posts

Tags

Share This