LOP

Kwi 3, 2019 by

LOP

Podsumowanie
Konkursu Ligi Ochrony Przyrody

Miło mi jest poinformować, że Julia Antoszewska, uczennica klasy VI b, otrzymała wyróżnienie, na szczeblu naszego województwa, w konkursie ogólnopolskim dla młodzieży szkolnej pod hasłem „MÓJ LAS”, XXXII edycja 2018/2019, organizowanym przez: Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody.
Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej, dzieci i młodzieży szkolnej oraz zachęcanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska. W tym roku uczniowie pisali prace na temat: „Mieszkania leśnych zwierząt”.
Praca Julii będzie teraz uczestniczyła w eliminacjach ogólnopolskich. Trzymamy kciuki. A w czerwcu razem z Julią będziemy uczestniczyły w podsumowaniu eliminacji wojewódzkich na wycieczce w plenerze.
Bożena Nazarczuk

Related Posts

Tags

Share This