Chłopcy brązowymi medalistami

Kwi 9, 2019 by

Chłopcy brązowymi medalistami

Chłopcy brązowymi medalistami Mistrzostw Olsztyna w Piłce Siatkowej „2”

W dniu 04.04.2019r. w sali sportowej SP 7 w Olsztynie odbyły się Igrzyska Dzieci – Mistrzostwa Olsztyna w Piłce Siatkowej „2” Chłopców w roku szkolnym 2018/2019. W rozgrywkach wzięło udział 5 zespołów z olsztyńskich podstawówek: NSP 5, SP 6, SP 7, SP 30, SP 33. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem gry „każdy z każdym” bez rewanżu. Sety rozgrywano do 15 punktów, a tie- break do 7 punktów. Z NSP 5 i SP 33 wygraliśmy 2:0, natomiast z SP 7 i SP 30 przegraliśmy 1:2. Nie dopisało nam szczęście i mecz z SP 7 przegraliśmy 1 punktem w tie-breaku 6:7, a tym samym straciliśmy szansę na srebrny medal. Zdobyliśmy brązowe medale, puchar i dyplom dla szkoły. Skład drużyny: Tobiasz Mielnik kl. V A – kapitan zespołu, Dawid Baczul kl. V C, Kornel Baszyński kl. V A, Piotr Kraszewski kl. V A, Aleksander Malicki kl. V A. Brązowym medalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Chłopcy niebawem będą reprezentować naszą szkołę w Igrzyskach Dzieci – Mistrzostwach Olsztyna w Piłce Siatkowej „3”.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – SP 30
II miejsce – SP 7
III miejsce – SP 6
IV miejsce – SP 33
V miejsce – NSP 5
Opiekun zespołu – nauczyciel wych. fiz. Grażyna Gwiazda

Related Posts

Tags

Share This