NASZE BARWNE PRACE W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+

Kwi 10, 2019 by

NASZE BARWNE PRACE W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+

Olsztyn 09.04.19 r.

Niedługo święta – te owiane ciepłem promieni słonecznych, które budzą do życia najmniejsza nawet istotkę zagrzebaną pod kamieniem. To czas, kiedy przekazujemy sobie serdeczności przy koszyczkach napełnionych święconką.
W takich momentach przypływa do nas, niczym fala jezior mazurskich ochota, by stworzyć coś niepowtarzalnego – na przykład kartki świąteczne. Praca przy nich wyzwala pokłady kreatywności, jest fantastyczną zabawą, bo jakże miło jest zrobić coś… z niczego!
Były kartki bożonarodzeniowe, są kartki wielkanocne! Piękne, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, bo nasze! Zrodzone z fantazji i sprawnych rąk , cieszą oczy i przypominają o tym, że choć sklepowe półki uginają się od gotowych sztampowych wyrobów, my potrafimy przebić się ponad to. Taki świąteczny, dziecięcy sposób patrzenia na świat w wielkanocnym nastroju.

Related Posts

Tags

Share This