konkurs geologiczny

Maj 13, 2019 by

konkurs geologiczny

„Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły Oliwia Szul z klasy VI A, Wiktoria Piechowska z klasy VIC i Piotr Prais z klasy VIC zostali laureatami etapu półfinałowego konkursu geologicznego pt: hasłem „Potęga żywiołów Ziemi”. Konkurs organizowany był przez Państwowy Instytut Geologiczny- PIB w Warszawie. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni a także bacznej obserwacji świata, w szczególności żywiołów rządzących naszą planetą i ich wpływu na nasze życie. Prace plastyczne naszych uczniów wezmą udział w finale ogólnopolskim. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
nauczyciele przyrody
Bożena Nazarczuk
Małgorzata Rawińska

Related Posts

Tags

Share This