Dni rodziny

Maj 14, 2019 by

Dni rodziny

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła wzięła udział w Inauguracji XXI warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny 10 maja 2019 roku. Miejscem spotkania stał się Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie. Spotkanie rozpoczęło się krótkim występem artystycznym. Następnie miało miejsce wystąpienie członków Komitetu Honorowego XXI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny: Gustawa Marka Brzezin, Artura Chojeckiego i Ks. Abp dr Józefa Górzyńskiego. Nie zabrakło wykładu inauguracyjnego ze strony dr Barbary Smolińskiej, pracownika Specjalistycznej Poradni Psychologicznej w Warszawie. Kilka słów na temat życia w małżeństwie wypowiedział terapeuta rodzinny Małgorzata Modrzejewska. Odbyło się także podsumowanie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie. Na koniec był oczywiście słodki poczęstunek dla uczestników konferencji.

Related Posts

Tags

Share This