Chłopcy srebrnymi medalistami

Cze 3, 2019 by

Chłopcy srebrnymi medalistami

Mistrzostw Olsztyna w piłce siatkowej „3”

W dniu 31.05.2019r. w sali sportowej SP 33 odbyły się rozgrywki o Mistrzostwo Olsztyna w piłce siatkowej „3” dziewcząt i chłopców w roku szkolnym 2018/2019. W rozgrywkach wzięło udział 5 zespołów dziewcząt: SP 6, SP 7, SP 15, SP 30, SP 33 oraz 4 zespoły chłopców: SP 6, SP15, SP30, SP33. Chłopcom dopisało szczęście i wygrali mecz z SP 30 2:1 i z SP 15 2:0, jednak mecz o I miejsce przegrali z SP 33 i zostali wicemistrzami Olsztyna. Zawodnicy otrzymali srebrne medale, puchar i dyplom. Skład drużyny: Mateusz Babalski – VA – kapitan zespołu, Kornel Baszyński – VA, Piotr Kraszewski – VA, Tobiasz Mielnik – VA, Tymon Wasilewski – VA, Tymoteusz Kuc – VB, Dawid Baczul – VC, Dawid Siatkowski – VC. Natomiast dziewczynkom nie udało się zdobyć miejsca na podium, gdyż decydujący mecz o III miejsce przegrały z SP 15 2:0 i tym sposobem uplasowały się na IV miejscu. Skład drużyny: Natasza Kaczor – VIA – kapitan zespołu, Kamila Łazuka – VIA, Nikola Sobierajska – VIA, Natalia Kobus – VA, Blanka Kłosowska – VA, Olga Trabczys – VIC. Zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Opiekun zespołu dziewcząt i chłopców: n-l wych. fiz. Grażyna Gwiazda

Klasyfikacja końcowa
Dziewczęta:
I miejsce – SP 7
II miejsce – SP 33
III miejsce – SP 15
IV miejsce – SP 6
V miejsce – SP 30

Chłopcy:
I miejsce – SP 33
II miejsce – SP 6
III miejsce – SP 30
IV miejsce SP 15

Related Posts

Tags

Share This