Wycieczka klasy VB i VC do Waplewa

Cze 11, 2019 by

Wycieczka klasy VB i VC do Waplewa

W dniu 3 czerwca klasy VB i VC wyjechały na dwudniową wycieczkę do Waplewa. Poprzez ruch i znakomitą zabawę, uczniowie nabyli nowych umiejętności.. Nauczyli się współpracy w grupie, poznali zasady zdrowej rywalizacji. Zajęcia pozwoliły im poznać się lepiej i zintegrować całą klasę. Mieli okazję pokonać swój lęk, poprzez zajęcia w parku linowym. Późnym wieczorem uczniowie brali udział w nocnej grze terenowej. Drugiego dnia pobytu uczestnicy wycieczki wzięli również udział wesołej japońskiej dyscyplinie sportu ”Pojedynek wojowników sumo”. Około godziny 15 uczniowie zmęczeni ale bardzo zadowoleni wrócili do Olsztyna. To były wspaniale przeżyte dni, które dostarczyły uczniom wielu ciekawych wrażeń i niezapomnianych chwil.

Małgorzata Rawińska
Anna Burakowska
Anna Świątek

Related Posts

Tags

Share This