ZAJĘCIA Z PROJEKTANTEM OGRODÓW

Cze 12, 2019 by

ZAJĘCIA Z PROJEKTANTEM OGRODÓW

7 czerwca uczniowie klasy I b gościli na zajęciach mamę Maksyma panią Patrycję Żylińską- Dziedziech, która zawodowo zajmuje się projektowaniem ogrodów. Pani Patrycja opowiedziała dzieciom co zadecydowało o wyborze takiego zawodu, opowiedziała ile radości i przyjemności sprawia jej kontakt z ludźmi, codzienne obcowanie z przyrodą, jakie są ogromne możliwości stworzenia różnych zakątków w ogrodzie. Każdy może znaleźć coś dla siebie- można odpocząć, pobawić się, założyć ogródek…., Przygotowana prezentacja zachęciła dzieci do dyskusji, pobudziła wyobraźnię. Pani Patrycja zwróciła uwagę na rolę owadów, ptaków i innych małych zwierząt, które mogą żyć w ogrodzie- wystarczy niewielki wysiłek właściciela domu.
Zajęcia były bardzo ciekawe, podsumowaniem była praca w grupach- zaprojektowanie terenu – ogrodu wokół domu. Dzieci świetnie współpracowały, powstały wspaniałe projekty.
wychowawca klasy
Wiesława Trubiło

więcej zdjęć na szkolnym fb

Related Posts

Tags

Share This